Lotnisko Katowice – dojazd

Jak dojechać na lotnisko Katowice-Pyrzowice? Opcji jest kilka. Można próbować dostać się na lotnisko komunikacją miejską, lecz jest to średnio wygodne. Chcąc dojechać na lotnisko z Katowic zwykłym autobusem, musimy liczyć się z przesiadkami i wydłużonym czasem podróży.

Możemy zdecydować się też na taksówkę lub bus, który zawiezie nas pod terminal, lecz takie rozwiązanie do najtańszych nie należy. Szczególnie, jeśli podróżujemy całą rodziną lub na lotnisko mamy stosunkowo daleko.

Wówczas zdecydowanie najtańszą i przy tym najwygodniejszą opcją jest dojazd własnym samochodem i pozostawienie auta na prywatnym, strzeżonym parkingu takim jak Euro Parking Pyrzowice.

Nasz parking znajduje się przy ul. Wolności 45 w Pyrzowicach – tej samej ulicy, przy której zlokalizowane jest lotnisko Katowice. Dojazd jest bardzo prosty, lecz jeśli będziesz miał wątpliwości, jak do nas trafić, zadzwoń – chętnie udzielimy Ci wskazówek.

Poniżej dostępne są również współrzędne GPS parkingu, które możesz wpisać w nawigację. Dzięki temu będziesz miał stuprocentową pewność, że trafisz pod właściwy adres.

Euro Parking
ul. Wolności 45
Pyrzowice 42-625

Współrzędne GPS parkingu: N: 50° 27′ 37″ E: 19° 4′ 16″