Rezerwacje

Wyrażam zgodę na przetwarzanie i wykorzystywanie moich danych osobowych zawartych w formularzu rezerwacji, przez Zakład Usługowo-Handlowy Leszek-Ferdyn z siedzibą w Pyrzowicach (42-625), przy ulicy Wolności 45, w celu dokonania rezerwacji miejsca postojowego oraz zrealizowania usługi parkingowej. Oświadczam, że zostałem(am) poinformowany(na) o prawie dostępu do treści swoich danych oraz możliwości ich poprawiania, w tym wniesienia o ich usunięcie.
Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną, na podany adres e‑mail, oraz drogą telefoniczną, na podany numer telefonu, informacji dotyczących rezerwacji miejsca postojowego oraz usługi parkingowej. Informacje te będą przekazywane przez Zakład Usługowo-Handlowy Leszek-Ferdyn z siedzibą w Pyrzowicach (42-625), przy ulicy Wolności 45.
Informujemy, że administratorem danych osobowych, w rozumieniu ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz. U. z 2016 r. poz. 922), jest Zakład Usługowo-Handlowy Leszek-Ferdyn z siedzibą w Pyrzowicach (42-625), przy ulicy Wolności 45. Dane osobowe będą przetwarzane na podstawie zgody, w celu zarezerwowania miejsca postojowego i zrealizowania usługi parkingowej oraz mogą zostać udostępnione podmiotowi prowadzącemu usługowo księgę przychodów i rozchodów. Podanie danych jest dobrowolne, jednakże niezbędne do zarezerwowania miejsca parkingowego.

Chcesz zarezerwować miejsce na naszym parkingu? Nic prostszego! Proces rezerwacji zajmie dosłownie chwilę. Wystarczy, że wybierzesz najdogodniejszą formę kontaktu i podasz wszystkie niezbędne dane.

Rezerwacji można dokonać:

  • poprzez formularz rezerwacji – wystarczy, że poprawnie wypełnisz pola znajdującego się obok formularza, a my oddzwonimy, żeby potwierdzić rezerwację miejsca parkingowego
  • mailowo – wysyłając wiadomość z danymi do rezerwacji na adres e-mail parking.euro@gmail.com
  • telefonicznie – dzwoniąc pod numer +48 607 66 30 30 lub +48 607 06 16 44

Ważne: dokonując rezerwacji miejsca parkingowego drogą telefoniczną lub mailową, nie zapomnij o podaniu niezbędnych danych!

Dane do rezerwacji:

  • imię i nazwisko
  • telefon kontaktowy
  • numery rejestracyjne samochodu
  • czas postoju
  • przybliżony czas przyjazdu na parking

Opłata za postój pobierana jest z góry. Cena parkingu zawiera transfer na lotnisko Katowice-Pyrzowice i z powrotem. Szybko, pewnie i bez ukrytych kosztów. Szczegółowe informacje w zakładce cennik. Na życzenie klientów wystawiamy faktury VAT. Zapraszamy do zapoznania się z naszym regulaminem.

Euro Parking jest czynny całą dobę. Możesz przyjechać do nas o dowolnej godzinie, zaparkować samochód, a my zawieziemy Cię pod same drzwi terminala. W razie pytań lub wątpliwości prosimy o kontakt. Chętnie udzielimy wszystkich niezbędnych informacji.

Serdecznie zapraszamy wszystkich podróżnych korzystających z lotniska w Pyrzowicach, firmy oraz biura podróży.