O nas

Euro Parking Pyrzowice zlokalizowany jest przy lotnisku Katowice-Pyrzowice. Znajduje się na prywatnej posesji, jest ogrodzony, oświetlony i monitorowany przez kamery przemysłowe. Na teren parkingu mają wstęp tylko nasi klienci oraz osoby upoważnione. Dokładamy wszelkich starań, żeby pozostawione u nas pojazdy były w stu procentach bezpieczne, dzięki czemu możesz spać spokojnie i nie martwić się o samochód. Oferujemy także zadaszone miejsca postojowe w garażach. Euro Parking czynny jest całą dobę, więc możesz przyjechać do nas o dowolnej porze dnia i nocy.

Euro Parking przy lotnisku Katowice-Pyrzowice

Naszym klientom zapewniamy bezpłatny transfer na lotnisko, a także z lotniska na parking. Euro Parking znajduje się przy głównej drodze dojazdowej na lotnisko Pyrzowice, więc dotarcie na miejsce zajmuje zaledwie kilka minut. Nasz wygodny, klimatyzowany bus pomieści wszystkie Twoje bagaże i zawiezie Cię bezpośrednio pod drzwi terminala. Szybko, sprawnie i co ważne, bez żadnych dodatkowych kosztów!

Parking przy lotnisku

Euro Parking znajduje się w samym centrum Pyrzowic, przy ulicy Wolności 45, która jest główną drogą dojazdową na lotnisko Katowice Airport. Bardzo łatwo do nas trafić, lecz w razie jakichkolwiek kłopotów, prosimy dzwonić pod nasz numer telefonu +48 607 663 030 lub +48 607 061 644. Chętnie Was pokierujemy i udzielimy wskazówek, jak najłatwiej do nas dojechać. Współrzędne GPS Euro Parkingu to: N: 50° 27′ 37″ E: 19° 4′ 16″. Nasza dokładna lokalizacja widoczna jest na poniższej mapce.

Oprócz parkingu i miejsc postojowych w garażach, oferujemy komfortowe noclegi przy lotnisku w Pyrzowicach. Dysponujemy pokojami do wynajęcia, które wyposażone są w wygodne łóżka, prywatne łazienki oraz szybkie bezpłatne wifi. Nocleg przy lotnisku jest świetną opcją dla osób, które dojeżdżają z daleka i muszą zdążyć na samolot, który wylatuje wcześnie rano. Zamiast zarywać noc, spieszyć się i niepotrzebnie denerwować, możecie wynająć pokój na Euro Parkingu i wypocząć przed dalszą podróżą.

Pokoje do wynajęcia Katowice lotnisko

Noclegi przy lotnisku Pyrzowice

Pokoje do wynajęcia przy lotnisku w Pyrzowicach

Noclegi przy lotnisku Katowice-Pyrzowice

Euro Parking to miejsce bezpieczne, pewne i godne zaufania. Przez lata działalności zyskaliśmy wielu stałych klientów, którzy bardzo chwalą sobie nasze usługi i rezerwują parking za każdym razem, gdy mają lot z Pyrzowic. O tym, że warto zostawić samochód na Euro Parkingu, świadczą liczne pozytywne opinie zamieszczone w Internecie. Oprócz niskich cen nasi klienci często wymieniają takie zalety jak: łatwość rezerwacji i szybkie jej potwierdzenie, dobry kontakt, miła obsługa, monitoring, sprawny transfer na lotnisko od razu po przyjeździe, a także możliwość płatności kartą na miejscu. Dokładamy wszelkich starań, żeby nasze usługi świadczone były na jak najwyższym poziomie i liczy się dla nas przede wszystkim zadowolenie klientów, dlatego bardzo cieszy nas, że tak dobrze oceniacie Euro Parking Pyrzowice.